Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Statistika 

Statistika ir būtiska pamatotu lēmumu pieņemšanai.

Droša finanšu un monetārā statistika palīdz mums pieņemt pamatotus lēmumus. ECB un nacionālās centrālās bankas nodrošina oficiālo statistiku par tautsaimniecības stāvokli.

Šī statistika ir būtiska visiem ECB darbības aspektiem, t. sk. monetārajai politikai, finanšu stabilitātei un banku uzraudzībai.

Kāpēc nepieciešama statistika?

FAKTI FOKUSĀ

239 mljrd.euro

Eurozonas valstu parāda vērtspapīru neto ārvalstu iegādes

Augošo procentu likmju vidē ārpus eurozonas esošo valstu investori 2023. gadā neto izteiksmē kļuva par eurozonas valstu parāda vērtspapīru pircējiem, neto iegāžu apjomam sasniedzot 239 mljrd. euro (neto pārdošanas apjoms 2022. gadā – 25 mljrd. euro). Šis bija lielākais neto iegāžu apjoms kopš 2009. gada.

Lasiet paziņojumu presei

Piekļuve mūsu datiem

Visu platformu un pakalpojumu saraksts, ko varat izmantot, lai piekļūtu mūsu datu resursiem.

Aplūkojiet eurozonas statistiku

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Bagātības sadalījuma analīze

Veicot novērtējumu par ienākumu un bagātības sadalījuma mijiedarbību ar monetāro politiku, esam sākuši publicēt jaunākos ceturkšņa datus par mājsaimniecību bagātības sadalījumu saskaņā ar nacionālajiem kontiem.

Jaunāko datu publiskojums

Klimata pārmaiņu datu nepietiekamības novēršana

Saistībā ar mūsu klimata programmu esam publicējuši sākotnējo klimata pārmaiņu rādītāju kopumu, lai analizētu, kā klimata pārmaiņas ietekmēs finanšu nozari. Tā ir daļa no mūsu centieniem mazināt klimata datu nepietiekamību un monitorēt zaļo pāreju.

Klimata pārmaiņu rādītāji

Interaktīvi izpētiet eurozonas inflācijas rādītājus

Kā aprēķina inflāciju un kāda ir atšķirība starp izmērīto inflāciju un uztverto inflāciju? Iepazīstieties ar salīdzināmiem un vienmēr aktuāliem inflācijas datiem, kas pieejami 23 ES valodās un ietver interaktīvus vizuālos materiālus un personiskās inflācijas kalkulatoru.

Uzziniet vairāk

Pieprasiet statistisko informāciju no ECB

Vai meklējat konkrētus ECB statistiskos datus? Mēs īstenojam brīvas piekļuves un brīvas lietošanas politiku attiecībā uz mūsu publiskoto statistiku. Nosūtiet mums pieprasījumu, norādot jūs interesējošo informāciju, un mēs pēc iespējas drīz sazināsimies ar jums.

Visas šīs sadaļas lapas