Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Statistika 

Statistika yra būtina norint priimti informacija pagrįstus sprendimus

Patikima finansų ir pinigų statistika padeda mums priimti pagrįstus sprendimus. ECB ir nacionaliniai centriniai bankai teikia oficialius statistinius duomenis apie ekonomikos būklę. ECB jais remiasi visose savo veiklos srityse, įskaitant pinigų politiką, finansinį stabilumą ir bankų priežiūrą.

Kodėl statistika yra svarbi?

SVARBIAUSI FAKTAI

239 mlrd. eurų

Užsienio investuotojų įvykdytų euro zonos valstybių skolos vertybinių popierių grynųjų pirkimų vertė

Kylant palūkanų normoms, 2023 m. ne euro zonos investuotojai įsigijo daugiau euro zonos valstybių skolos vertybinių popierių, nei pardavė. Palyginti su 25 mlrd. eurų grynųjų pardavimų verte 2022 m., grynųjų pirkimų vertė 2023 m. išaugo iki 239 mlrd. eurų. Grynieji pirkimai pasiekė didžiausią lygį nuo 2009 m.

Skaityti pranešimą spaudai

Prieiga prie mūsų duomenų

Visų platformų ir paslaugų, kuriomis galite naudotis prieigai prie mūsų duomenų išteklių, sąrašas.

Mūsų duomenų paslaugos

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Turto pasiskirstymo analizė

Vertindami, kaip pajamų ir turto pasiskirstymas sąveikauja su pinigų politika, pradėjome skelbti aktualius ketvirtinius namų ūkių turto pasiskirstymo duomenis, atitinkančius nacionalinių sąskaitų duomenis.

Pranešimas spaudai

Klimato duomenų atotrūkio mažinimas

Įgyvendindami savo klimato darbotvarkę, paskelbėme pradinį su klimatu susijusių rodiklių rinkinį, skirtą analizuoti, kaip klimato kaita paveiks finansų sektorių. Taip prisidedame prie klimato duomenų atotrūkio mažinimo ir perėjimo prie žaliosios ekonomikos stebėsenos.

Su klimato kaita susiję rodikliai

Interaktyviai patyrinėkite duomenis apie euro zonos infliaciją

Kaip infliacija apskaičiuojama ir kuo skiriasi apskaičiuota infliacija nuo suvokiamos? Patyrinėkite palyginamus ir nuolat atnaujinamus infliacijos duomenis, pateikiamus sąveikiosiose diagramose, ir išbandykite asmeninę infliacijos skaičiuoklę – visa tai 23 ES kalbomis.

Patyrinėti

Kreipkitės į ECB dėl statistinės informacijos

Ieškote konkrečių ECB statistinių duomenų? Pagal mūsų politiką mūsų viešai paskelbtus statistikos duomenis galima peržiūrėti ir naudoti nemokamai. Atsiųskite mums prašymą, jame nurodę, kokios konkrečiai informacijos jums reikia, ir mes kiek galėdami greičiau su jumis susisieksime.

Visi šios dalies puslapiai